SKLEP BHP Z ODZIEŻĄ ROBOCZĄ I OCHRONNĄ

    Internetowa hurtownia i sklep WMBHP.PL to marka stworzona przez Naszą firmę działającą od lat na rynku odzieży BHP, ppoż. środków ochrony indywidualnej.  Naszą firmę tworzy zgrany zespół osób które posiadają fachową wiedzę zdobytą podczas wieloletniej pracy zawodowej zarówno w handlu jak i wielu zakładach produkcyjnych i przemysłowych. Zanim spotkaliśmy się w WMBHP.PL pracowaliśmy w firmach handlowych sprzedających narzędzia ręczne, elektronarzędzia, ubrania robocze i akcesoria BHP. W zakładach bezpośrednio związanych z przemysłem chemicznym, zakładach spawalniczych, firmach montażowych i produkcyjnych. Dzięki pozyskanemu przez lata doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić i dobrać odpowiednią odzież BHP i akcesoria BHP dla każdego klienta.

W Naszej ofercie znajdą Państwo obuwie robocze i ochronne spełniające europejskie normy EN ISO 20345, dostępne w Klasie I: S1, S1P, S2, S3. I w klasie II: S4 i S5. Dostępne są również półbuty, trzewiki i sandały ESD. Wszelkiego rodzaju rękawice ochronne: nitrylowe, poliuretanowe, lateksowe, rękawice podwójnie powlekane, rękawice antyprzecięciowe, rękawice chemiczne (rękawice chemoodporne), nitrylowe olejoodporne, rękawice PVC, nitrylowe, tekstylne, rękawice elektroizolacyjne, skórzane, rękawice spawalnicze, rękawice stalowe, rękawice zimowe, rękawice typu Docker, rękawice typu mechanics, rękawice sportowe i rekreacyjne.

Odzież ochronną, roboczą i odzież ostrzegawczą o intensywnej widzialności spełniającą normy EN ISO 20471. Odzież przeciwdeszczową spełniającą normę EN343. Środki ochrony indywidualnej i odzież dla pilarzy, dokładniej dla użytkowników przenośnych pilarek łańcuchowych spełniających normę EN381.

W odpowiedzi na zainteresowanie klientów rozszerzyliśmy asortyment o: 

W okresie pandemii dla Naszych klientów najważniejsze były bezpieczne zakupy i stała dostępność produktów. Nasz zespół doskonale się sprawdził w tej bezprecedensowej sytuacji, co spowodowało poszerzenie grona stałych odbiorców.

Zaopatrujemy firmy działające w Polsce i w krajach UE.

Na zakupionej odzieży wykonujemy logowanie. Od projektu poprzez akceptację, wykonanie do zadowolonego klient. Logo na odzieży firmowej zawsze wyróżni pracowników i podniesie prestiż firmy. Z każdym dniem poszerzamy Naszą ofertę, jeżeli nie znalazłeś produktu którego szukasz to skontaktuj się z nami, zawsze postaramy się pomóc. 

Doświadczony doradca klienta postara się odpowiedzieć na każde pytanie